Live Football Scores

11:00 Real Sociedad 0-1 CF Villarreal Finished
15:15 CF Valencia 2-0 Athletic Bilbao Ongoing
17:30 RC Celta De Vigo - CA Osasuna Upcoming
19:45 Barcelona - CD Leganes Upcoming
22:00 Atletico Rafaela - Estudiantes De La Plata Postponed
22:00 CA Aldosivi - Arsenal De Sarandi Postponed
22:00 CA Banfield - Union De Santa Fe Postponed
22:00 CA Talleres De Cordoba - Olimpo Bahia Blanca Postponed
22:00 Club Atletico Patronato Parana - Newell'S Old Boys Postponed
22:00 Club Atletico Rosario Central - CA Tigre Postponed
22:00 Club Atletico Temperley - Atletico Tucuman Postponed
22:00 Colon De Santa Fe - Atletico Lanus Postponed
22:00 Defensa Y Justicia - CA Independiente Postponed
22:00 Gimnasia Y Esgrima La Plata - CA Sarmiento Postponed
22:00 Racing Club - Godoy Cruz A.t. Postponed
22:00 River Plate - CA Belgrano Postponed
22:00 San Lorenzo - Quilmes Atletico Club Postponed
22:00 San Martin De San Juan - Boca Juniors Postponed
22:00 Velez Sarsfield - CA Huracan Postponed
14:30 Borussia Monchengladbach 1-2 RB Leipzig Finished
16:30 1. FC Cologne 0-1 Schalke 04 Ongoing
15:30 SV Ried 1-4 Red Bull Salzburg Ongoing
11:30 Bologna 0-1 Inter Milano Finished
14:00 AC Chievo Verona 1-3 SSC Napoli Finished
14:00 Pescara Calcio 5-0 Genoa Cfc Finished
14:00 UC Sampdoria 1-1 Cagliari Calcio Finished
14:00 Udinese Calcio 1-2 US Sassuolo Calcio Finished
17:00 AS Roma - Torino Upcoming
19:45 AC Milan - ACF Fiorentina Upcoming
14:00 Girondins Bordeaux 3-0 EA Guingamp Finished
16:00 HSC Montpellier 0-1 AS Saint Etienne Ongoing
16:00 Olympique Lyonnais 1-1 Dijon Fco Ongoing
20:00 Paris Saint Germain - Toulouse Upcoming
16:15 KR Reykjavik - UMF Selfoss Upcoming
18:15 Fylkir Reykjavik - Leiknir Reykjavik Upcoming
14:00 Fulham 0-3 Tottenham Hotspur Finished
16:15 Blackburn Rovers 1-1 Manchester United Ongoing
13:00 Dajti Kamza 0-0 Beselidhja Lezhe Finished
13:00 KF Korabi Diber 0-2 KF Vllaznia Finished
16:00 Flamurtari Vlore - KS Teuta Durres Upcoming
16:00 Skenderbeu Korce - Luftetari Gjirokaster Upcoming
11:00 Ordino 6-1 CE Jenlai Finished
13:00 Pidasa FC Santa Coloma B - UE Santa Coloma B Upcoming
16:00 Encamp B - Lusitanos B Upcoming
17:00 Atletic Club Escaldes - Rangers Upcoming
19:00 CF Atletic America - Penya Encarnada Upcoming
14:00 Recreativo Do Libolo - Petro Luanda Upcoming
14:30 P. Associacao Do Sambizanga - PM Benguela Upcoming
15:00 AS Aviacao - Bravos Maqui Upcoming
6:00 Central Coast Mariners 0-3 Melbourne Victory Finished
6:15 Holland Park Hawks 8-0 Capalaba Finished
4:00 St Albans Saints 0-5 Hume City Finished
11:00 Inglewood United 2-2 Bayswater City Finished
11:00 Joondalup United 2-2 ECU Joondalup Finished
11:00 Sumgayit 1-0 Azal Pfc Baku Finished
13:30 Gabala 2-0 Qarabag FK Finished
12:30 Misr Lel Makasa 3-4 Smouha Finished
15:00 Al-Ahly Cairo 2-0 Al-Mokawloon Al-Arab Ongoing
15:00 Bechem United - Tema Youth Postponed
15:00 Berekum Chelsea 0-0 Asante Kotoko Ongoing
15:00 Bolga Allstars - WA All Stars Postponed
15:00 Elmina Sharks 0-1 Aduana Stars Ongoing
15:00 Hearts of Oak 0-0 Medeama Ongoing
15:00 Liberty Professionals 0-0 Inter Allies Ongoing
15:00 Sogakope Wafa 2-0 Ebusua Dwarfs Ongoing
9:30 Yuen Long 2-0 Hong Kong Rangers Finished
12:00 South China 0-2 Sun Pegasus Finished
17:00 Hapoel Ashkelon - Maccabi Petah Tikva Upcoming
18:15 Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva Upcoming
20:00 Jamalco Fc - Portmore United Upcoming
20:00 Marverly Hughenden - Montego Bay United Upcoming
20:00 Reno - Arnett Gardens Upcoming
20:00 Waterhouse - Uwi Upcoming
12:15 Al Nabi Sheet 0-3 Shabab AL Sahel Finished
15:00 Abia Warriors - El Kanemi Warriors Upcoming
15:00 Enugu Rangers International 0-0 Kano Pillars Finished
15:00 Enyimba 0-0 Ifeanyi Ubah Finished
15:00 Gombe United - Akwa United Upcoming
15:00 Katsina United Fc - Shooting Stars Upcoming
15:00 Nasarawa United - Sunshine Stars Upcoming
15:00 Plateau United - Niger Tornadoes Upcoming
15:00 Remo Stars - Lobi Stars Upcoming
15:00 Rivers United 0-0 Abs Fc Finished
15:00 Wikki Tourist 0-0 MFM Finished
17:00 ASC Linguere - Mbour Petite Cote Upcoming
17:00 AS Douanes - Teungueth Upcoming
17:00 Casa Sport - US Ouakam Upcoming
17:00 Guediawaye - ASC Diambars Upcoming
17:00 Stade de Mbour - Generation Foot Upcoming
13:30 Bloemfontein Celtic 2-0 Chippa United Finished
13:00 Mtibwa Sugar - JKT Ruvu Upcoming
16:00 Azam - Mwadui Upcoming
13:30 Standard Liege 1-1 KAA Gent Finished
17:00 KV Oostende - RSC Anderlecht Upcoming
19:00 KRC Genk - Royal Charleroi Upcoming
15:00 Union Saint-Gilloise 1-0 Tubize Ongoing
19:00 Club Petrolero - San Jose Oruro Upcoming
21:15 Blooming - Club Jorge Wilstermann Upcoming
19:00 Vitoria Da Conquista BA - Atlantico Ba Upcoming
20:00 Bahia de Feira BA - Vitoria BA Upcoming
20:00 Boavista RJ - Botafogo RJ Upcoming
20:00 Flamengo RJ - Madureira RJ Upcoming
13:00 Avai 2-1 Brusque Finished
20:00 Chapecoense - Figueirense Upcoming
20:00 Metropolitano - Internacional de Lages Upcoming
22:30 Criciuma - Almirante Barroso Sc Upcoming
20:00 Guarani de Juazeiro CE - Ceara CE Upcoming
21:30 Fortaleza CE - Uniclinic CE Upcoming
20:00 Gremio Fbpa Rs 0-0 Ypiranga RS Finished
20:00 Passo Fundo - Internacional RS Upcoming
21:00 Caxias RS - Sao Paulo RS Upcoming
21:00 Veranopolis RS - Cruzeiro de Porto Alegre RS Upcoming
22:30 Gremio RS - Sao Jose RS Upcoming
18:30 Ipora Go - Goianesia GO Upcoming
19:00 Crac GO - Rio Verde Upcoming
19:00 Itumbiara GO - Anapolis GO Upcoming
20:00 Vila Nova GO - Atletico Goianiense Upcoming
13:00 America Teofilo Otoni MG 1-1 Caldense MG Finished
19:00 Uberlandia MG - Tombense MG Upcoming
20:00 Atletico Mineiro MG - America Mineiro MG Upcoming
20:00 Atletico Paranaense - Coritiba PR Upcoming
20:00 Cianorte PR - Rio Branco PR Upcoming
20:00 PSTC Procopense - Parana Clube PR Upcoming
20:00 Toledo Colonia Work PR - FOZ DO IGUACU PR Upcoming
13:00 Santo Andre 0-1 SAO Bernardo FC Finished
20:00 Atletico Linense - Palmeiras Upcoming
13:00 Atletico Penapolense 1-1 Atletico Votuporanguense Finished
19:00 Oeste - Batatais FC Upcoming
19:00 Portuguesa - Mogi Mirim Upcoming
21:30 Velo Clube - Rio Preto Upcoming
13:00 Flamengo 0-0 Monte Azul Finished
13:00 Gremio Catanduvense - Sao Carlos Upcoming
13:00 Noroeste 0-1 Atibaia Finished
13:00 Rio Branco 3-0 Comercial Finished
13:00 Taboao Da Serra Sp 3-0 Portuguesa Santista Finished
21:30 Inter de Limeira - Olimpia Upcoming
23:00 Salgueiro PE - Central PE Upcoming
18:00 Afogados Ingazeira Pe - Vitoria PE Upcoming
18:00 Atletico PE - America PE Upcoming
19:00 Serra Talhada - Flamengo De Arcoverde Pe Upcoming
10:30 Cherno More Varna 0-2 CSKA Sofia Finished
13:00 Slavia Sofia 0-0 Ludogorets Razgrad Finished
20:00 CD Cobreloa Calama - Deportes Copiapo Upcoming
20:00 San Marcos De Arica - Curico Unido Upcoming
20:30 Deportes Magallanes - Deportes Puerto Montt Upcoming
15:00 Deportes Antofagasta 3-0 Universidad De Concepcion Ongoing
21:00 San Luis De Quillota - Everton De Vina Del Mar Upcoming
23:30 Union Espanola - Club De Deportes Temuco Sadp Upcoming
0:30 L.A. Firpo 1-3 Isidro Metapan Finished
21:15 Alianza - Sonsonate Upcoming
21:30 CD FAS - CD Dragon Upcoming
1:00 CF Monterrey 1-0 Atletico Pachuca Finished
1:00 Monarcas Morelia 1-2 Deportivo Toluca Finished
1:06 Club Leon 2-2 Santos Laguna Finished
3:00 Necaxa 1-4 Gallos Blancos De Queretaro Finished
3:06 Guadalajara Chivas 1-0 America De Mexico Finished
18:00 Unam Pumas - Club Tijuana Upcoming
22:00 Puebla - Jaguares De Chiapas Upcoming
1:00 Deportes Tolima 0-0 Atletico Nacional Medellin Finished
1:00 Independiente Medellin 1-0 Once Caldas Finished
20:00 Rionegro Aguilas - Millonarios Upcoming
20:15 La Equidad - America De Cali Upcoming
22:30 Club Deportivo Junior - Alianza Petrolera Upcoming
16:30 Universitario De Popayan 0-0 Leones Ongoing
20:15 Cucuta Deportivo - Barranquilla Upcoming
1:30 AD San Carlos 2-0 Municipal Perez Zeledon Finished
1:30 Universidad De Costa Rica 1-1 LD Alajuelense Finished
2:00 Deportivo Saprissa 4-1 Municipal Liberia Finished
19:30 CS Cartagines - AD Santos De Guapiles Upcoming
19:30 Limon - CD Belen Siglo Xxi Upcoming
20:00 AD Carmelita - CS Herediano Upcoming
14:00 NK Osijek 2-3 HNK Rijeka Finished
16:00 RNK Split 0-0 HNK Hajduk Split Ongoing
14:00 AEK Larnaca 4-2 AC Omonia Nicosia Finished
14:00 Apollon Limassol 3-0 Karmiotissa Polemidion Finished
16:00 Anorthosis Famagusta 1-2 Ethnikos Achnas Ongoing
13:00 Pafos 2-1 Akritas Chlorakas Finished
13:00 Hradec Kralove 0-2 Dukla Prague Finished
13:00 MFK Karvina 1-1 Mlada Boleslav Finished
16:30 Sparta Prague 0-0 Bohemians 1905 Ongoing
10:00 Vysocina Jihlava 0-0 Slavia Praha Finished
12:00 Ceske Budejovice 0-2 Slovan Liberec Finished
12:00 Zbrojovka Brno 1-1 Teplice Finished
13:00 Mlada Boleslav 3-3 Mfk Okd Karvina Finished
12:30 Copenhagen 0-0 Brondby IF Finished
15:00 Aarhus GF 1-1 Aalborg BK Ongoing
17:00 Midtjylland - Viborg FF Upcoming
12:00 Leicester City Reserve 2-1 Arsenal Finished
12:00 Manchester United 0-2 Reading FC Reserve Finished
13:00 Liverpool 1-2 Derby County Reserve Finished
13:00 PS Kemi Kings 0-0 OPS Finished
11:30 Vaasa PS 0-1 Musa Pori Finished
12:30 Arminia Bielefeld 1-1 ST Pauli Finished
12:30 Dynamo Dresden 1-2 Hannover 96 Finished
12:30 Karlsruher 1-2 1. FC Union Berlin Finished
13:00 Hansa Rostock 1-0 Hallescher Finished
13:00 BV Cloppenburg 2-0 SV Meppen Finished
13:00 FSV Gutersloh 0-0 VfL Wolfsburg II Finished
13:00 Henstedt-Ulzburg 4-1 SV Hohen Neuendorf Finished
13:00 Herforder SV 1-9 1. FFC Turbine Potsdam II Finished
10:00 Bayern Munich II 3-1 Saarbrucken Finished
13:00 1 FC Cologne 2-1 Sc Sand Ii Finished
13:00 1. FFC Frankfurt II 1-1 TSG 1899 Hoffenheim II Finished
13:00 Schott Mainz 2-0 FFC 08 Niederkirchen Finished
13:00 SV 67 Weinberg 1-0 FSV Hessen Wetzlar Finished
13:00 VfL Sindelfingen 2-0 TSV Crailsheim Finished
10:00 Hamburger SV 2-0 Carl Zeiss Jena Finished
10:00 Hertha BSC Berlin 4-0 VfL Osnabruck Finished
13:00 Holstein Kiel 1-1 Werder Bremen Finished
10:00 FSV Mainz 05 0-1 Bayern Munich Finished
10:00 SC Freiburg 2-2 VfB Stuttgart Finished
12:00 Eintracht Frankfurt 0-0 Greuther Furth Finished
13:00 Stuttgarter Kickers 4-0 Ingolstadt 04 Finished
13:00 TSV 1860 Munich 0-0 Augsburg Finished
10:00 1 FC Cologne 4-1 Fortuna Dusseldorf Finished
10:00 Arminia Bielefeld 0-3 Borussia Dortmund Finished
10:00 Schalke 04 2-2 Borussia M'gladbach Finished
10:00 Rot Weiss Essen 1-2 MSV Duisburg Finished
10:00 Wuppertaler SV 0-2 VfL Bochum Finished
10:00 ESC Geestemunde 0-1 TuS Schwachhausen Finished
12:30 BTS Neustadt 4-3 Oberneuland Finished
14:00 Habenhauser FV 1-1 VfL 07 Bremen Finished
14:00 SV Grohn 0-0 Brinkumer SV Finished
14:00 TSV Grolland 0-0 Bremer SV Finished
10:00 Borussia Monchengladbach 0-2 1. Ffc Frankfurt Finished
13:00 1. Ffc Turbine Potsdam - TSG 1899 Hoffenheim Postponed
13:00 SG Essen-Schönebeck 1-1 MSV Duisburg Finished
13:00 USV Jena 1-1 Bayer 04 Leverkusen Finished
13:00 VfL Wolfsburg 4-1 SC Sand Finished
14:00 SC Freiburg II 0-0 Bahlinger Finished
10:30 SC Condor Hamburg 1-0 Suderelbe Finished
13:00 Buxtehuder SV 0-2 TUS Dassendorf Finished
13:00 Altona 93 3-1 SV Halstenbek-Rellingen Finished
13:00 TSV Buchholz 08 0-0 HSV Barmbek-Uhlenhorst Finished
13:00 VfL Pinneberg 0-0 SC Victoria Hamburg Finished
13:00 Wedeler TSV 1-1 Tus Osdorf Finished
14:00 Tuerkiye 1-0 Klub Kosova Finished
15:00 Concordia Hamburg - SV Rugenbergen Upcoming
14:00 VFB 03 Hilden - KFC Uerdingen 05 Upcoming
13:00 Arminia Hannover 2-3 Tus Bersenbruck Finished
12:00 Tennis Borussia Berlin 0-0 Charlottenburger FC Hertha 06 Finished
12:00 Bischofswerdaer FV 0-0 Askania Bernburg Finished
12:00 BSG Wismut Gera 1-2 Brandenburger Finished
12:00 International Leipzig 0-0 Carl Zeiss Jena II Finished
12:00 FSV Barleben 1-1 Union Sandersdorf Finished
12:00 Germania Halberstadt 0-0 VFC Plauen Finished
12:00 SV Schott Jena 1-2 Sv Merseburg 99 Finished
14:00 1. Fc Kaan-Marienborn 1-1 ASC 09 Dortmund Finished
14:00 Fc Brunninghausen 2-0 SC Paderborn 07 II Finished
14:00 SpVgg Erkenschwick 0-2 Sc Hassel Finished
14:00 SUS Neukirchen 2-4 TuS Erndtebruck Finished
14:00 SV Lippstadt 08 2-0 Hammer SpVg Finished
14:00 TUS Ennepetal 0-0 SUS Stadtlohn Finished
15:00 Gutersloh - TSV Marl-Huels Upcoming
15:00 SV Westfalia Rhynern - SC Roland Beckum Upcoming
13:00 Eintracht Norderstedt 3-0 BSV SW Rehden Finished
13:00 Lueneburger SK Hansa - VFV Hildesheim Postponed
13:00 SV Eichede 3-0 Lupo-Martini Wolfsburg Finished
13:00 VfB Oldenburg 1-2 Etsv Weiche Flensburg Finished
16:00 TSV Havelse 0-0 Hannover 96 II Ongoing
12:00 Schoenberg 95 2-2 FSV 63 Luckenwalde Finished
12:30 1. FC Lokomotive Leipzig 2-2 Oberlausitz Neugersdorf Finished
12:30 Viktoria Berlin - Energie Cottbus Postponed
12:30 RB Leipzig II 0-1 FSV Wacker Nordhausen Finished
12:30 VfB Auerbach - TSG Neustrelitz Postponed
12:30 ZFC Meuselwitz 0-1 Berliner AK 07 Finished
13:00 1899 Hoffenheim II 2-0 1. FC Kaiserslautern II Finished
13:00 Eintracht Trier 5-0 SSV Ulm 1846 Finished
13:00 SG Wattenscheid 09 2-1 Schalke 04 II Finished
13:30 Sportfreunde Siegen 3-2 1. FC Koln II Finished
15:30 Glacis United - Lions Gibraltar Upcoming
13:00 Ae Pontion 0-3 Naousa Finished
13:00 Almopos Arideas 1-2 Chrisoupolis Finished
13:00 AO Nea Kavala 0-0 Ao Kardias Finished
13:00 Doxa Proskiniton 0-4 Apollon 1926 Finished
13:00 Langadas 3-1 Eordaikos 2007 Finished
13:00 Makedonikos Foufa 0-2 Doxa Dramas Finished
13:00 Orfeas Puma Xanthis 0-0 Apollon Paralimniou Finished
11:30 Enosi Apolloniou/Istieas 0-2 Diagoras Sevastis Finished
13:00 Amvrakia Kostakion 0-1 AS Olympiakos Volou 1937 Finished
13:00 Ethnikos Filippiadas 2-1 Thesprotos Finished
13:00 Neokesarias 1-1 Rigas Feraios Finished
13:00 Niki Volou 4-0 Asteras Petriti Finished
13:00 Pidna Kitros 1-0 Mavroi Aetoi Eleftherochoriou Finished
13:00 Pierikos Katerini 0-0 Apollon Larisas Finished
14:00 Tilikratis Lefkadas - Karaiskakis Upcoming
13:00 Achaiki 1-0 Panarkadikos Finished
13:00 Ao Zevgolatiou 1-2 PAO Loytrakiou Finished
13:00 Doxa Megalopoulis 0-2 Panachaiki 2005 Finished
13:00 Eolikos Mytilinis 1-1 Asteras Amaliados- Panopoulou Finished
13:00 Fostiras 0-1 Chalkis Finished
13:00 Pamvouprasiakos 1-0 Pulou Ao Tsiklitiras Finished
13:00 Tiva 1-1 Ermionidas Finished
13:00 Aeek Inka 0-1 Ethnikos Piraeus Finished
13:00 Ergotelis 2-1 Ionikos Nikea Finished
13:00 Ilisiakos 0-1 Agios Ierotheos Finished
13:00 Kifisias 1-1 Ialysos Finished
13:00 Proodeftiki 3-0 Atsalenios Finished
13:00 Thiella Rafinas 0-2 Triglia Rafina Finished
13:00 Aris Thessaloniki 0-0 Panthrakikos Canceled
13:00 Kalloni Ael 1-0 Agrotikos Asteras 1932 Finished
13:00 Lamia 1964 2-0 Sparti Finished
13:00 Neos Acharnaikos 3-1 Aiginiakos Finished
13:00 OFI Crete 5-0 Anagennisi Karditsas 1904 Finished
13:00 Panelefsiniakos Elefsinas 0-0 Panegialios Finished
13:00 Panseraikos 1964 1-0 Kissamikos Finished
13:00 Trikala 1963 2-2 Kallithea FC Athen Finished
13:00 Panionios 1-0 PAE Iraklis 1908 Finished
15:15 Panaitolikos 0-2 Platanias Chanion Ongoing
15:15 PAOK Thessaloniki 3-0 Veroia Ongoing
17:30 AEK Athen - Olympiacos Piraeus Upcoming
12:45 Basel 4-3 Lausanne-Sport Finished
12:45 Vaduz 1-1 Lugano Finished
15:00 Grasshopper Club Zurich 0-1 Sion Ongoing
0:00 CSD Comunicaciones 4-0 CD Mictlan Finished
18:00 CD Marquense - Antigua Gfc Upcoming
20:30 Deportivo Guastatoya - Deportivo Carcha Upcoming
21:00 Coban Imperial - CD Suchitepequez Upcoming
22:00 CD Petapa - Deportivo Malacateco Upcoming
1:15 CD Honduras Progreso 0-1 Real CD Espana Finished
19:00 CD Real Sociedad - CD Motagua Upcoming
21:15 CD Platense - CD Vida Upcoming
22:00 CD Olimpia - Juticalpa Upcoming
11:00 Budaorsi 1-0 Soproni VSE Finished
13:00 BGSZ Siofok 1-1 Zalaegerszegi TE Finished
13:00 Cegledi VSE 0-1 Szeol Finished
13:00 Dorogi 3-2 Csakvari TK Finished
13:00 Mosonmagyarovar 1-0 Kozarmisleny SE Finished
13:00 Soroksar 1-0 Kisvarda Finished
13:00 Szeged 2011 0-0 Cigand SE Finished
13:00 Szolnoki MAV 1-0 Puskas Akademia Finished
13:30 Balmazujvaros Sport KFT - Bekescsabai Elore SE Upcoming
13:30 Nyiregyhaza Spartacus 1-3 Dunakanyar Vac Finished
11:05 Churchill Brothers 4-5 Minerva Finished
13:35 Chennai City 1-4 Shillong Lajong Finished
0:15 Racing Club 4-3 CA Huracan Finished
0:30 Tampa Bay 0-1 Philadelphia Union Finished
4:00 Renofa Yamaguchi 1-4 Sanfrecce Hiroshima Finished
9:15 WAF Brigittenau 2-2 Prottes Finished
11:00 Nomme Kalju 3-0 Narva JK Trans Finished
12:00 Sogndal IL 0-2 Asane Fotball Finished
13:00 Schweinfurt 05 - SC Eltersdorf Upcoming
14:00 Ranheim IL 5-1 Byaasen Toppfotball Finished
15:00 Shamrock Rovers - Cliftonville Upcoming
17:00 Sligo Rovers - Athlone Town AFC Upcoming
20:00 Orlando City - Toronto Upcoming
20:30 Gutierrez - Deportivo Maipu Upcoming
23:00 Chicago Fire - Miami Upcoming
19:00 Bermuda - Trinidad and Tobago Upcoming
21:30 Costa Rica - El Salvador Upcoming
10:30 Perugia 1-3 Vicenza Finished
14:00 Cittadella - Udinese Calcio Upcoming
13:30 AS Livorno 0-1 Giana Erminio Finished
13:30 AS Viterbese 1-0 Lupa Roma Finished
13:30 Olbia Calcio 1-3 Piacenza Calcio 1919 Finished
15:30 AC Prato 0-0 AC Renate Ongoing
15:30 AS Lucchese Libertas 0-0 US Citta DI Pontedera Ongoing
15:30 AS Pro Piacenza 1919 2-1 US Arezzo Ongoing
15:30 Tuttocuoio 1957 1-1 Carrarese Calcio Ongoing
19:30 US Pistoiese 1921 - Robur Siena Upcoming
13:30 AS Gubbio 1910 0-0 US Albinoleffe Finished
13:30 Bassano Virtus 0-2 Modena Finished
13:30 Forli 0-2 AC Feralpisalo Finished
13:30 Mantova 0-1 Calcio Padova Finished
13:30 Parma Calcio 1913 S.r.l. 4-2 SS Sambenedettese Calcio Finished
13:30 Teramo Calcio 0-0 Sudtirol Finished
13:30 US Ancona 1905 0-0 Santarcangelo Calcio Finished
17:30 AC Reggiana 1919 - AC Lumezzane Upcoming
17:30 Maceratese - Fano Calcio Upcoming
14:00 AC Pisa 1909 0-0 Frosinone Calcio Finished
13:30 AC Pro Sesto 2-0 Caratese Finished
13:30 ASD Pro Settimo & Eureka 0-0 US Inveruno Finished
14:30 AC Bra - Gozzano Upcoming
14:30 AC Legnano - Cuneo Upcoming
14:30 ASD Varesina Calcio - U.S. Bustese Calcio Upcoming
14:30 Caronnese - ASD Oltrepovoghera Upcoming
14:30 Casale Calcio - Borgosesia Upcoming
14:30 Pinerolo - Varese Calcio Upcoming
14:00 SSD Monza 1912 3-1 US Levico Terme Finished
14:30 Calcio Lecco - Scanzorosciate Calcio Upcoming
14:30 Ciliverghe Mazzano - Pro Patria Upcoming
14:30 Darfo Boario - Olginatese Upcoming
14:30 Dro Calcio - USD Caravaggio Upcoming
14:30 San Pietro - USD Grumellese Calcio Upcoming
14:30 Seregno Calcio - Ciserano Upcoming
14:30 US Pergolettese - Virtus Bergamo Upcoming
14:30 Virtus Bolzano - Fanfulla Upcoming
14:30 Adc Carenipievigina - Vecomp Verona Upcoming
14:30 Altovicentino - Ac Vigasio Upcoming
14:30 Cordenons - ACD Campodarsego Calcio Upcoming
14:30 Este - A.C. Mestre Upcoming
14:30 Calvi Noale - Triestina Calcio Upcoming
14:30 Legnago - Montebelluna Upcoming
14:30 San Paolo Padova - Polisportiva Tamai Upcoming
14:30 Union Arzignanochiampo - Belluno Upcoming
14:30 Union Feltre Asd - Abano Calcio SRL Upcoming
13:30 San Donato Tavarnelle 1-2 Lentigione Calcio Finished
13:30 Scandicci 2-0 US Poggibonsi Finished
14:30 Castelfranco - Usd Adriese 1906 Upcoming
14:30 Correggese - Imolese Calcio Upcoming
14:30 Fiorenzuola - Porto Tolle Upcoming
14:30 Mezzolara - VF Colligiana Upcoming
14:30 Pianese - Ravenna Calcio Upcoming
14:30 Ribelle - Sangiovannivaldarno Upcoming
14:30 Rignanese - Castelvetro Upcoming
14:00 Ssd Unione Sanremo - Sestri Levante Upcoming
14:30 Esperia Viareggio - Ponsacco 1920 SSD Upcoming
14:30 Fbc Finale - US Grosseto Upcoming
14:30 Lavagnese - Ligorna 1922 Upcoming
14:30 Savona FBC - Fezzanese Upcoming
14:30 Sporting Recco - Jolly Montemurlo Upcoming
14:30 US Gavorrano - Ghivizzano Borgoamozzano Upcoming
14:30 US Massese - Argentina S.R.L. Upcoming
14:30 Valdinievole Montecatini - Real Forte Querceta Upcoming
14:30 Citta Di Campobasso - Vastese Calcio 1902 Upcoming
14:30 Matelica - Calcio Chieti Upcoming
14:30 Monticelli - Unione Sportiva Fermana Upcoming
14:30 Olympia Agnonese - Jesina Calcio Upcoming
14:30 Pineto Calcio - Castelfidardo Upcoming
14:30 Recanatese - San Marino Calcio Upcoming
14:30 Romagna - S.Nicolocalcio Teramo Upcoming
14:30 Sammaurese - Alfonsine Upcoming
14:30 Vis Pesaro 1898 - Civitanovese Upcoming
14:30 Aquila - SSD Group Citta Di Castello Upcoming
14:30 Rieti - Sef Torres Upcoming
14:30 Foligno Calcio - Lanusei Calcio Upcoming
14:30 Latte Dolce Calcio - Avezzano Calcio Upcoming
14:30 Muravera - Nuorese Calcio 1930 Upcoming
14:30 Nuova Monterosi - Vivialtoteveresansepolcro Upcoming
14:30 Ostia Mare - Arzachena Upcoming
14:30 San Teodoro - Albalonga Upcoming
14:30 Triestina Calcio - Virtus Flaminia Upcoming
14:00 Anziolavinio - Potenza Upcoming
14:00 ASG Nocerina - Nardo Calcio Upcoming
14:00 Bisceglie - Manfredonia Calcio Upcoming
14:00 Citta Di Ciampino - San Severo Upcoming
14:00 Vultur Rionero - Gelbison Vallo D L Upcoming
14:30 Agropoli 1921 - Asd Trastevere Upcoming
14:30 AZ Picerno - Gravina Upcoming
14:30 Herculaneum - Francavilla 1931 Upcoming
14:30 Madre Pietra Daunia - Cynthia Upcoming
13:30 Due Torri 0-3 Roccella Finished
14:30 AS Aversa Normanna - Igea Virtus Barcellona Upcoming
14:30 A.S.D. Sancataldese Calcio - San Felice Gladiator Upcoming
14:30 AS Pomigliano - SS Cavese Upcoming
14:30 Citta Di Gragnano - Nerostellati Frattese Upcoming
14:30 Gela Calcio - Us Castrovillari Upcoming
14:30 Rende - US Palmese 1912 Upcoming
14:30 Sicula Leonzio - Sarnese Upcoming
14:30 Torre Neapolis - Asd Sersale Upcoming
14:30 CS Fola Esch 3-1 Victoria Rosport Finished
16:00 Differdange FC 03 - UNA Strassen Upcoming
16:00 F91 Dudelange - CS Petange Upcoming
16:00 Rm Hamm Benfica - Jeunesse Canach Upcoming
16:00 Racing FC Union Luxembourg - Jeunesse Esch Upcoming
16:00 Un Kaerjeng 97 - US Mondorf-Les-Bains Upcoming
16:00 US Rumelange - Progres Niedercorn Upcoming
15:00 CS Grevenmacher - Rodange 91 Upcoming
15:00 Etzella Ettelbruck - Avenir Beggen Upcoming
15:00 Mamer 32 - Union Mertert/Wasserbillig Upcoming
15:00 Wiltz 71 - Mondercange Upcoming
15:00 Swift Hesperange - Atert Bissen Upcoming
15:00 US Esch - FF Norden 02 Upcoming
15:00 US Hostert - US Sandweiler Upcoming
13:00 Bregalnica Stip 0-1 Renova Finished
13:00 Makedonija Gjorce Petrov 0-3 Rabotnicki Skopje Finished
13:00 Pobeda Prilep 2-2 Pelister Bitola Finished
13:00 Shkendija 79 Tetovo 2-0 Sileks Kratovo Finished
13:00 Vardar 1947 Skopje 3-0 KF Shkupi Skopje Finished
12:00 SK Victoria Wanderers 2-0 Pembroke Athleta Finished
13:00 Balzan - Tarxien Rainbows Upcoming
15:00 Floriana - Hamrun Spartans Upcoming
1:00 Cafetaleros de Tapachula 5-1 Venados Finished
1:00 Juarez 1-2 Dorados de Sinaloa Finished
2:00 Tampico Madero - Correcaminos UAT Upcoming
18:00 Leones Negros UDG - CF Atlante Upcoming
15:00 CRA De Hoceima 1-0 Kacm Marrakesh Ongoing
15:00 KAC Kenitra 2-1 Husa Hassania Agadir Ongoing
17:00 DHJ Difaa Hassani Jdidi - OCS Olympique De Safi Upcoming
13:30 MVV Maastricht 0-0 Eindhoven Finished
11:30 Willem II Tilburg 1-1 AZ Alkmaar Finished
13:30 Sparta Rotterdam 2-2 Groningen Finished
13:30 Vitesse Arnhem 0-1 Ajax Amsterdam Finished
15:45 ADO Den Haag 0-0 Feyenoord Rotterdam Ongoing
1:00 Canterbury United 1-2 Waitakere United Finished
1:00 Tasman United 2-1 Eastern Suburbs Finished
1:00 Wellington Phoenix 2-7 Hawkes Bay United Finished
2:00 Southern United 1-3 Team Wellington Finished
3:35 Auckland City - Wanderers Upcoming
3:35 Auckland City 4-1 Hamilton Wanderers Afc Finished
13:00 Kilmarnock 1-2 Aberdeen Finished
15:15 Dundee 2-1 Glasgow Rangers Ongoing
12:30 Al Tofah 0-0 Gaza Sporting Club Finished
12:30 Shabab Rafah 0-0 Ahli Gaza Finished
23:00 Atletico Veraguense - SD Atletico Nacional Upcoming
21:00 Olimpia Asuncion - Independiente Fbc Upcoming
23:10 Nacional Asuncion - Rubio NU Upcoming
20:00 CA Cerro - EL Tanque Sisley Upcoming
20:00 CA River Plate - Montevideo Wanderers Upcoming
20:00 Institucion Atletica Sud America - Defensor Sporting Upcoming
23:00 Penarol Montevideo - Boston River Upcoming
15:00 Estudiantes de Merida - Monagas Upcoming
19:00 DVO Tachira - Dep. La Guaira Upcoming
19:30 Portuguesa - Deportivo JBL Del Zulia Upcoming
20:00 Metropolitanos - Aragua Upcoming
21:15 DVO Anzoategui - Carabobo Upcoming
10:15 Libertad Asuncion 2-1 Cerro Porteno Asuncion Finished
11:00 Sol De America 3-1 Deportivo Capiata Finished
21:00 Nacional Asuncion - Rubio Nu Upcoming
16:00 Sporting Cristal 2-0 Deportivo San Martin Ongoing
18:00 FBC Melgar - Union Comercio Upcoming
20:30 UTC De Cajamarca - Universitario De Deportes Upcoming
23:00 Alianza Lima - Deportivo Municipal Upcoming
14:30 Cracovia Krakow 1-1 Pogon Szczecin Finished
17:00 Legia Warszawa - Ruch Chorzow Upcoming
11:00 Maritimo Madeira B 1-1 UD Oliveirense Finished
15:00 AD Oliveirense - Amarante Upcoming
15:00 Gafanha - Lusitano FCV Upcoming
15:00 Merelinense - SC Salgueiros Upcoming
15:00 Louletano - Sacavenense Upcoming
15:00 Operario - Sporting Farense Upcoming
15:00 Praiense - Real Sporte Upcoming
15:00 SCU Torreense - CD Fatima Upcoming
15:00 Afc Gandra - Mirandela Upcoming
15:00 Felgueiras - CD Trofense Upcoming
15:00 Limianos - Sao Martinho Upcoming
15:00 Pedras Salgadas - AD Ponte Da Barca Upcoming
15:00 Aa Coimbra Sf - SC Coimbroes Upcoming
15:00 AD Sanjoanense - AD Nogueirense Upcoming
15:00 CD Cinfaes - UD Sousense Upcoming
15:00 Pampilhosa - GD Tourizense Upcoming
11:00 CD de Estarreja 1-1 Cesarense Finished
15:00 Cd Gouveia - Mortagua Upcoming
15:00 Gondomar - Agueda Upcoming
15:00 Moimenta Da Beira - Anadia Upcoming
15:00 Castelo Branco - Alcobaca Upcoming
15:00 Lusitania - Sporting Clube Ideal Upcoming
15:00 SC Angrense - Recreativo Gafetense Upcoming
15:00 Sc Lusitania - Sporting Clube Ideal Upcoming
15:00 Uniao de Leiria - Sertanense Upcoming
15:00 A. Naval 1° Maio - Caldas Upcoming
15:00 CD Mafra - Grupo Desportivo Carapinheirense Upcoming
15:00 Vilafranquense - Alcanenense AC Upcoming
15:00 Vitoria Sernache - Arc Oleiros Upcoming
15:00 Cd Os Armacenenses - Mineiro Aljustrelense Upcoming
15:00 Clube Oriental de Lisboa - SC de Viana Do Alentejo Upcoming
15:00 Fabril Barreiro - Sportivo de Loures Upcoming
15:00 Sintrense - Casa Pia Atletico Upcoming
15:00 Almancilense Team - 1O Dezembro Upcoming
15:00 Atletico CP - CD Pinhalnovense Upcoming
15:00 Lusitano Vrsa - At Malveira Upcoming
15:00 Moura - Barreirense Upcoming
16:00 Pacos Ferreira 1-0 Vitoria Setubal Ongoing
18:00 CF Belenenses - Vitoria Guimaraes Upcoming
20:15 Sporting Braga - SL Benfica Upcoming
11:15 CD Cova Piedade 1-1 Portimonense Finished
15:00 Academico De Viseu 1-0 CD Aves Ongoing
15:00 AD Fafe 3-2 Penafiel Ongoing
15:00 CF Uniao Madeira 1-1 Sporting Covilha Ongoing
15:00 Famalicao 2-1 Academica De Coimbra Ongoing
15:00 Gil Vicente 2-2 Sporting CP B Ongoing
15:00 Porto B 0-0 CD Santa Clara Ongoing
15:00 Vizela 1-1 Leixoes Ongoing
15:00 SC Varzim 0-0 Sporting Braga B Ongoing
16:00 SL Benfica B 1-1 SC Freamunde Ongoing
14:00 Acad. Coimbra - OS Belenenses Upcoming
15:00 Sporting Lissabon - SC Braga Upcoming
15:00 Vitoria Guimaraes - Acad. Coimbra Upcoming
15:00 Leixoes - Padroense Upcoming
15:00 AD Oeiras - Vitoria Setubal Upcoming
15:30 CS Pandurii Targu Jiu 0-1 CS Concordia Chiajna Ongoing
18:00 Astra Giurgiu - Viitorul Constanta Upcoming
15:00 SP Cailungo - SS Cosmos Upcoming
15:00 SP La Fiorita - SS Folgore/Falciano Upcoming
15:00 SS San Giovanni - SP Tre Fiori Upcoming
16:10 ST Mirren 0-0 THE New Saints Ongoing
13:00 Spartak Zdrepceva Krv 1-4 Vojvodina Novi Sad Finished
13:00 Metalac Gornji Milanovac - Radnik Surdulica Postponed
13:00 RAD Beograd 0-1 Partizan Beograd Finished
14:20 1. FC Tatran Presov 0-2 SK Slovan Bratislava Finished
16:30 Vion Zlate Moravce 0-0 MFK Ruzomberok Ongoing
13:30 Magesi 0-1 Pretoria University Finished
13:30 Real Kings Fc - Jomo Cosmos Upcoming
13:30 Santos 1-0 Milano United Finished
14:30 Thanda Royal Zulu - Amazulu Upcoming
11:00 CD Santa Teresa 1-0 Real Sociedad Finished
11:00 Levante UD 2-1 RCD Espanyol Barcelona Finished
11:00 Oiartzun KE 2-0 Ud Tacuense Finished
11:00 Valencia CF 2-0 Sporting de Huelva Finished
12:00 UD GRANADILLA TENERIFE 2-0 Zaragoza Cff Finished
15:00 Barcelona - Rayo Vallecano Upcoming
11:00 CA Osasuna B 0-0 Union Mutilvera Finished
11:00 CD Lealtad 0-1 CD Palencia Balompie Finished
11:00 Coruxo 2-1 CD Izarra Finished
15:00 Real Valladolid B - Racing Santander Upcoming
15:30 CD Tudelano - CD Guijuelo Upcoming
17:00 Burgos CF - Celta de Vigo B Upcoming
17:00 Cultural Leonesa - Arandina CF Upcoming
17:00 Racing de Ferrol - Pontevedra CF Upcoming
17:00 SD Ponferradina - Caudal Deportivo Upcoming
10:30 Sestao River Club 1-3 Albacete Balompie Finished
11:00 Athletic Bilbao B 1-1 UD Logrones Finished
11:00 CF Rayo Majadahonda 0-1 Real Madrid Castilla Finished
11:00 Fuenlabrada 2-0 Real Sociedad B Finished
11:15 UD Socuellamos CF 2-2 CD Artistico Navalcarnero Finished
16:00 CD Toledo Sad - CD Mensajero Upcoming
18:00 Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo Upcoming
11:00 CD Atletico Baleares 0-0 UE Llagostera Finished
11:00 CD Ebro 1-1 CE L'Hospitalet Finished
11:00 CF Gava 2-1 Levante B Finished
11:00 RCD Mallorca B 0-0 CE Sabadell Finished
16:00 CD Alcoyano - Valencia CF Mestalla Upcoming
16:00 Espanyol Barcelona B - AE Prat Upcoming
16:00 Hercules CF - CF Badalona Upcoming
11:00 Atl Mancha Real 1-2 UD Extremadura Finished
11:00 Cordoba CF B 0-1 CF Villanovense Finished
11:00 Melilla UD 1-0 CD San Fernando Finished
11:00 Merida UD 3-0 Marbella Finished
16:00 CD El Ejido 2012 - Atletico Sanluqueno Upcoming
16:00 CD Linares - Jumilla CF Upcoming
16:00 La Roda CF - Real Jaen Upcoming
16:00 Lorca CF - Cartagena Upcoming
16:00 Recreativo de Huelva - Real Balompedica Linense Upcoming
11:00 SD Huesca 2-1 Sevilla Atletico Finished
15:00 Cadiz CF 0-0 CF Reus Deportiu Ongoing
17:00 Rayo Vallecano - CD Mirandes Upcoming
17:00 Real Oviedo - CF Getafe Upcoming
19:00 AD Alcorcon - Real Zaragoza Upcoming
13:00 AIK 1-0 Gais Goteborg Finished
15:00 IFK Norrköping 1-1 Örgryte IS Ongoing
15:00 Arameiska-Syrianska - IK Sirius FK Upcoming
15:00 IF Elfsborg - IFK Varnamo Upcoming
13:00 Kalmar FF 1-1 Trelleborgs FF Finished
13:00 Landskrona BoIS 2-1 Gefle IF Finished
13:00 Ostersunds DFF 0-5 Kvarnsvedens IK Finished
15:00 Pitea IF - Eskilstuna UnitedDFF Upcoming
14:00 Chiasso 0-2 Neuchatel Xamax Finished
14:00 Servette 3-2 Schaffhausen Finished
11:00 Nakhon Ratchasima 1-1 BEC Tero Sasana Finished
11:00 Pattaya United 2-1 Chonburi Finished
12:00 Port 3-2 Suphanburi Finished
12:00 Ubon Umt Utd 4-1 Ratchaburi Finished
12:30 Club A Bizertin - Club Africain Upcoming
12:30 Club S Hammam-Lif - Etoile Sportive Sahel Upcoming
12:30 US Ben Guerdene - Stade Gabesien Upcoming
15:30 Esperance Sportive De Tunis - Esperance Sportive Zarzis Upcoming
10:00 Boluspor 1-0 Umraniyespor Finished
13:00 Elazigspor 0-0 Eskisehirspor Finished
15:30 Balikesirspor 3-0 Bandirmaspor Ongoing
10:00 Genclerbirligi Ankara 2-0 Atiker Konyaspor 1922 Finished
12:00 Fenerbahce 0-0 Kasimpasa Finished
12:30 Adanaspor 1-5 Osmanlispor FK Finished
16:00 Besiktas JK 2-0 Akhisar Belediye GS Ongoing
10:00 Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor 2-1 Ofspor Finished
10:00 Fatih Karagumruk Istanbul 1-1 Sivas Belediye Spor Finished
10:30 Anadolu Ueskuedar 1908 Spor 0-0 Kahramanmarasspor Finished
10:30 Bucaspor 2-2 Kocaeli Birlik Finished
10:30 Buyukcekmece Tepecikspor 1-1 Anadolu Selcukluspor Finished
10:30 Fethiyespor 0-2 Pendikspor Finished
10:30 Istanbulspor AS 2-1 Nazilli Bld Spor Finished
10:30 Keciorengucu 2-1 Hacettepe SK Finished
10:30 Zonguldak Komurspor 3-2 Amed Sportif Faaliyetler Finished
10:00 1461 Trabzon 0-0 Etimesgut Belediyespor Finished
10:00 Hatayspor 1-0 Inegoelspor Finished
10:30 Aydinspor 1-1 Karsiyaka Finished
10:30 Bugsasspor 1-1 AS Sariyer Finished
10:30 Kastamonuspor 5-1 Kirklarelispor Finished
10:30 Kayseri Erciyesspor 0-7 Guemueshanespor Finished
10:30 Menemen Belediye Spor 1-2 Eyuepsor Finished
10:30 Tuzlaspor 0-1 Nigde Belediyespor Finished
9:30 Cizrespor 1-0 Kizilcabolukspor Finished
10:00 Erzin Belediyespor 1-0 Corum Belediyespor Finished
10:00 Van Buyuksehir Belediyespor 2-2 Altay Izmir Finished
10:30 Ankara Demirspor 3-1 Kozan Belediyespor Finished
10:30 Golcukspor 2-1 Beylerbeyi AS Finished
10:30 Karacabey Birlik Spor A.s 1-3 Bayburt Grup Özel Idare Genclik VE Spor Finished
10:30 Kütahyaspor 1-2 Kocaelispor Finished
10:30 Manavgat Evrenseki Spor 2-2 Kartalspor Finished
10:30 Tekirdagspor 1-1 Sancaktepe Belediye Spor Finished
15:00 Manavgat Evrenseki Spor - Kartalspor Upcoming
10:00 Dersimspor 2-1 Duzcespor Finished
10:00 Erbaaspor 1-0 Batman Petrolspor Finished
10:00 Yomraspor 0-0 Dardanelspor AS Finished
10:30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2-0 Kirikhanspor Finished
10:30 Derince Spor 1-1 Yesil Bursa AS Finished
10:30 Manisa Buyuksehir Belediyespor 1-1 Catalcaspor Finished
10:30 Tire 1922 Spor 3-1 Silivrispor Finished
10:00 Bayrampasaspor 1-1 Muglaspor Finished
10:00 Diyarbekirspor AS 2-1 Ankara Adliyespor Finished
10:00 Orduspor 1-1 Bergama Belediyespor Finished
10:30 Darica Genclerbirligi 2-1 Sultanbeyli Belediyespor Finished
10:30 Denizli Bld 1-1 Afjet Afyonspor Finished
10:30 Orhangazispor 0-1 Duzyurtspor Finished
10:30 Sakaryaspor AS 2-0 Payas Belediye 1975 Finished
10:30 Tarsus Idman Yurdu 2-3 Maltepespor Finished
14:30 Diyarbakirspor - Ankara Adliyespor Upcoming
8:00 Boluspor 2-1 Umraniyespor Finished
8:00 Gaziantep Buyuksehir Belediyespor 2-0 Yeni Malatyaspor Finished
9:30 Elazigspor 3-1 Eskisehirspor Finished
9:00 Genclerbirligi 5-2 Atiker Konyaspor 1922 Finished
9:30 Adanaspor 0-0 Osmanlispor FK Finished
9:30 Besiktas 3-0 Akhisar Belediye Genclik Finished
9:30 Fenerbahce 4-3 Kasimpasa Finished
9:30 Istanbul Basaksehir 1-0 Gaziantepspor Finished
0:00 Charleston Battery 1-1 Seattle Sounders Finished
1:00 New York City 1-3 Houston Dynamo Finished
10:00 Than Quang Ninh 2-1 Song Lam Nghe AN Finished
10:30 TP HO Chi Minh 5-2 Dong Tam Long AN Finished
11:00 Becamex Binh Duong 0-1 Hoang Anh Gia Lai Finished

Connect & Follow