Live Football Scores

14:30 Oman 1-0 Tajikistan Finished
13:30 Brighton & Hove Albion 1-2 Chelsea Finished
13:30 Southampton 3-2 Arsenal Finished
16:00 Liverpool 3-1 Manchester United Finished
14:00 Botswana Railways Highlanders - Sankoyo Bush Bucks Upcoming
14:00 Gaborone United - Bdf Xi Upcoming
14:00 Prisons Xi Gaborone - Sharps Shooting Stars FC (Bwa) Upcoming
14:00 Security Systems - Black Forest Upcoming
17:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 2-0 Ashdod Ongoing
18:30 Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva Upcoming
20:00 Uwi - Humble Lions Upcoming
22:00 Cavaliers - Dunbeholden Fc Upcoming
0:00 Arnett Gardens - Reno Upcoming
0:00 Mount Pleasant Fc - Tivoli Gardens Upcoming
0:00 Waterhouse - Portmore United Upcoming
11:00 Nakumatt 1-2 Posta Ranger Finished
12:00 Sofapaka 1-2 Bandari Finished
12:00 Western Stima 1-0 Tusker Football Club Finished
13:15 Ulinzi Stars 3-1 Kenya Commercial Bank Finished
12:15 Bekaa Sc 0-1 Al Akhaa Al Ahli Finished
10:00 K-Electric Fc 2-0 Civil Aviation Authority Finished
10:00 Sui Southern Gas Company Fc 1-0 Baloch Finished
16:00 AS Douanes - AS Pikine Upcoming
17:00 ASEC Ndiambour - Casa Sport Upcoming
17:00 Mbour Petite Cote - US Goree Upcoming
13:30 Baroka 1-2 Bidvest Wits Finished
11:00 Alliance Fc 2-0 Biashara United Mara Finished
13:00 Ndanda - African Lyon Fc Upcoming
13:00 Young Africans Sc 3-2 Ruvu Shooting Finished
13:00 Bright Stars Fc 0-2 Uganda Revenue Authority Finished
13:00 Kirinya-Jinja SS 2-2 Bul Finished
13:00 Onduparaka 2-1 Uganda Police Fc Finished
13:00 Vipers 0-0 Mbarara Finished
11:00 Sevilla 2-0 Girona Finished
15:15 Espanyol Barcelona 1-3 Real Betis Balompie Finished
17:30 SD Huesca 0-0 Villarreal CF Ongoing
19:45 UD Levante - Barcelona Upcoming
14:30 RB Leipzig 4-1 1. FSV Mainz 05 Finished
17:00 Eintracht Frankfurt 1-0 Bayer Leverkusen Ongoing
13:30 Salzburg 5-1 SKN St. Polten Finished
13:30 SCR Altach 6-1 TSV Hartberg Finished
16:00 Austria Vienna 6-1 SK Rapid Vienna Finished
11:30 Spal 2013 0-0 AC Chievo Verona Finished
14:00 ACF Fiorentina 3-1 Empoli Finished
14:00 Frosinone Calcio 0-2 US Sassuolo Finished
14:00 Sampdoria Genoa 2-0 Parma Calcio 1913 S.r.l. Finished
17:00 Cagliari Calcio 0-0 SSC Napoli Ongoing
19:30 AS Roma - Genoa Upcoming
14:00 Olympique Nimes 2-3 Lille OSC Finished
16:00 EA Guingamp - Stade Rennes Postponed
16:00 OGC Nice 1-1 AS Saint Etienne Finished
20:00 Olympique Lyon - AS Monaco Upcoming
20:00 Olympique Marseille - Girondins Bordeaux Postponed
13:00 JS Kairouanaise 2-1 Avenir Sportif Gabesien Finished
13:00 Stade Gabesien 0-0 US Monastir Finished
13:00 Stade Tunisien 1-0 Club S Hammam-Lif Finished
13:00 US Tataouine 3-1 ES Metlaoui Finished
12:30 Bylis Ballsh 0-0 KS Besa Finished
13:00 KS Kastrioti Kruje 0-4 KS Teuta Durres Finished
16:00 Skenderbeu Korce 2-3 Luftetari Gjirokaster Finished
11:00 Encamp 2-0 Ordino Finished
15:00 UE Engordany 0-2 Santa Coloma Finished
17:00 Lusitanos - Inter Club de Escaldes Upcoming
11:00 SC Escaldes - Encamp B Upcoming
13:00 Penya Encarnada - UE Extremenya Upcoming
14:00 CE Jenlai 0-0 UE Santa Coloma B Finished
17:00 Inter Club de Escaldes B - FS La Massana Upcoming
6:00 Newcastle United Jets 0-2 Perth Glory Finished
8:00 Adelaide United 0-2 Melbourne City Finished
5:00 Brisbane Roar 4-3 Melbourne Victory Finished
10:00 Gabala 1-0 Sabah Finished
15:00 Qarabag FK 1-0 Keshla FK Finished
13:30 Cercle Brugge 2-1 RSC Anderlecht Finished
17:00 KRC Genk 1-0 KV Oostende Ongoing
19:00 Standard Liege - SV Zulte Waregem Upcoming
15:00 Union Saint-Gilloise 1-1 Kfco Beerschot Wilrijk Finished
20:00 Blooming - San Jose Oruro Upcoming
20:00 Bolivar La Paz - Real Potosi Upcoming
20:00 CA Nacional Potosi - The Strongest Upcoming
20:00 Clube Desportivo Aurora - Club Destroyers Upcoming
20:00 Royal Pari Sion - Oriente Petrolero Upcoming
20:00 Sport Boys - Club Jorge Wilstermann Upcoming
20:00 Universitario de Sucre - Guabira Montero Upcoming
13:30 Palmeiras 1-1 Sao Paulo FC Finished
10:30 Dunav 2010 0-2 Ludogorets 1945 Razgrad Finished
13:00 Etar 1924 Veliko Tarnovo 2-0 Septemvri Sofia Finished
15:30 CSKA Sofia 2-0 Botev Plovdiv Ongoing
21:30 Independiente Medellin - Club Atletico Junior Upcoming
17:15 Adr Jicaral - AD Guanacasteca Upcoming
0:55 CS Herediano - Deportivo Saprissa Upcoming
12:00 NK Osijek 6-0 NK Inter Zapresic Finished
14:00 GNK Dinamo Zagreb 1-0 HNK Hajduk Split Finished
16:30 NK Istra 1961 0-0 NK Rudes Ongoing
14:00 AC Omonia Nicosia 1-2 Apoel Nicosia Finished
16:00 Nea Salamina Famagusta 0-0 Enosis Neon Paralimni Finished
12:30 Digenis Oroklinis 3-1 M E A P Nisou Finished
14:00 Viktoria Plzen 2-1 MFK Karvina Finished
11:00 Esbjerg FB 3-0 Nordsjaelland Finished
13:00 AC Horsens 1-3 Midtjylland Finished
15:00 SonderjyskE 0-3 Copenhagen Finished
17:00 Broendby If 1-0 Vendsyssel FF Ongoing
17:00 L.D.U. Quito 1-0 CS Emelec Ongoing
21:00 Alianza FC (Slv) - Santa Tecla Upcoming
0:30 Cruz Azul - CF America Upcoming
12:30 Everton 1-0 Derby County Finished
13:00 Reading 0-1 Manchester United Finished
13:30 Crest Aouste 0-1 Le Puy Finished
12:00 Montpellier HSC 0-5 Olympique Lyon Finished
14:10 Paris Saint-Germain 7-1 Metz Finished
12:30 Erzgebirge Aue 2-2 SV Darmstadt 1898 Finished
12:30 Ingolstadt 04 1-1 1. FC Heidenheim 1846 Finished
12:30 SV Sandhausen 2-2 SSV Jahn Regensburg Finished
12:00 TSV 1860 Munich 1-3 Carl Zeiss Jena Finished
13:00 Wurzburger Kickers 2-2 VfL Sportfreunde Lotte 1929 Finished
10:00 BV Cloppenburg 1-1 FSV Hessen Wetzlar Finished
10:00 Bayern Munich II 2-3 TSG 1899 Hoffenheim II Finished
10:00 FF Usv Jena 3-2 Saarbrucken Finished
10:00 SV 67 Weinberg 0-0 1. FFC Turbine Potsdam II Finished
10:00 VfL Wolfsburg II 1-0 1. FFC Frankfurt II Finished
13:00 1 FC Cologne 1-1 FSV Gutersloh Finished
13:00 SGS Essen II 0-0 SV Meppen Finished
10:00 Borussia M'gladbach 0-2 SC Freiburg Finished
10:00 SC Sand - 1. FFC Turbine Potsdam 71 Postponed
13:00 Bayer Leverkusen 1-0 Werder Bremen Finished
13:00 MSV 02 Duisburg 0-4 Bayern Munich Finished
13:00 TSG 1899 Hoffenheim - FFC Frankfurt Postponed
13:00 VfL Wolfsburg 0-0 SGS Essen-Schonebeck 19/68 Finished
10:00 1 FC Magdeburg 1-2 Borussia Dortmund Finished
10:00 Wuppertaler SV 1-2 VfB Stuttgart Finished
13:30 Bergisch Gladbach 0-0 Siegburger SV 04 Finished
13:30 Euskirchener Tsc 0-0 SV Breinig Finished
13:30 Hennef 05 3-2 Viktoria Arnoldsweiler Finished
13:30 VFL Alfter 0-0 SV Deutz 05 Finished
13:45 Blau-Weiss Friesdorf 0-0 Hurth Finished
13:45 SSV Merten 0-0 SPVG Frechen 20 Finished
14:30 VfL Vichttal 0-0 Wegberg-Beeck Finished
14:00 Ratingen SV Germania 04/19 5-0 SC Velbert Finished
14:30 SC Duesseldorf West 1-2 VfB Speldorf Finished
13:30 Brunninghausen 1927 0-0 Gutersloh 2000 Finished
13:30 SV Schermbeck 1912 0-0 1. FC Gievenbeck 1949 Finished
13:30 TSG 1881 Sprockhovel 3-2 Holzwickeder Finished
13:30 TUS Ennepetal 0-0 SV Westfalia Rhynern Finished
13:30 TUS Haltern 0-0 ASC 09 Dortmund Finished
15:00 Lynx 1-0 Lions Gibraltar Finished
13:00 AE Kalampakiou 0-0 Keravnos Pernis Finished
13:00 Alexandros Kilkis 0-0 Aris Avatou Finished
13:00 Ethnikos Alexandroupoli 0-2 AO Nea Kavala Finished
13:00 Nestos Chrysoupoli 2-0 Ethnikos Sidirokastrou Finished
13:00 Orfeas Xanthis 3-1 PAOK Kosmiou Finished
13:00 Panseraikos 1-1 Aetos Orfanou Finished
13:00 Agrotikos Asteras 2-1 Almopos Arideas Finished
13:00 Edessaikos 1-1 Ape Langadas Finished
13:00 Makedonikos 2-0 Pao Koufalion Finished
13:00 Meliteas Melitis 1-3 Aris Palaiochoriou Finished
13:00 Niki Agkathias 1-0 Ermis Amyntaiou Finished
13:00 Olympiakos Kyminon 0-3 Elpis Skoutareos Finished
13:00 Grevena Aerata 0-3 Acheron Kanalaki Finished
13:00 Kronos Argyradon 1-0 Makedonikos Foufa Finished
13:00 Makedonikos Siatistas 4-0 Ao Floriadas Finished
13:00 Naupaktiakos Asteras 1-1 Thesprotos Finished
13:00 Souli Paramuthias 1-0 AE Lefkimmi Finished
13:00 Thriamvos Servianon 0-1 AON Tilikratis Lefkadas 2014 Finished
13:00 Anagennisi Karditsas 1904 0-0 Fokikos Finished
13:00 As Meteora 0-2 Niki Volou Finished
13:00 AS Olympiakos Volou 1937 7-0 Neokesarias Finished
13:00 Asteras Iteas 1-0 GS Almirou Finished
13:00 Oikonomos Tsaritsanis 2-1 Apollon Makrihoriou Finished
13:00 Pierikos 5-1 Ao Stylidas Finished
13:00 Thiseas Agrias 1-0 AO Selanon Finished
13:00 Aeek Synka 1-0 APO Keratsini Finished
13:00 Ao Paleochora Fc 1-3 Ethnikos Piraeus Finished
13:00 Episkopi 1-2 Ionikos Nikea Finished
13:00 Giouchtas 1-1 Atromitos Peiraia Finished
13:30 Panathlitikos Omililos Atsaleniou 0-2 AE Neapolis Finished
10:00 Paniliakos Pyrgos 0-1 Ialysos Finished
10:30 Fivos Kremastis 1-1 AO Neos Acharnaikos Finished
13:00 Asteras Amaliados- Panopoulou 1-1 Panegialios Finished
13:00 Panmovriakos Riolou 1-1 Niki Traganou Finished
13:00 Thyella Rafinas Apo 1-0 Diagoras Vrachneikon Finished
10:00 Thiella Kamariou 1-1 Ilisiakos Finished
13:00 Apollon Eretrias 1-1 Agios Ierotheos Finished
13:00 Egaleo Athens 1-0 Charaviakos Finished
13:00 Eolikos Mytilinis 1-0 AO Chalkis Finished
13:00 Korinthos 0-0 Agioi Anargyroi Finished
13:00 Kallithea FC Athén 0-0 Panthiraikos Finished
11:30 AO Eikosimias 0-2 Pamissos Messini GFC Finished
13:00 Ambrysseas Distomou 2-3 AE Asteras Vlachioti Finished
13:00 Enosi Panaspropyrgiakou Doxas 2-1 Panarkadikos Finished
13:00 Kalamata 1-2 Ermionidas Finished
13:00 Panargiakos 1-0 Mandraikos Finished
13:00 Ypato 2-0 AE Lernas Finished
13:00 Aoc-Kissamikos 0-0 Panachaiki 1891 Finished
13:00 Apollon Pontou 1-0 Apollon Larissa Finished
13:00 Karaiskakis 1-0 Pao Aittitos Spata Finished
13:00 Sparti 0-0 AO Platanias Finished
14:00 GS Apollon Smyrnis 1-0 AO Xanthi Finished
15:15 AE Larissa 0-0 AEK Athens Finished
17:00 Panathinaikos Athens 1-0 Atromitos Athens Ongoing
17:30 Olympiacos 1-0 Lamia Ongoing
15:00 Luzern 2-1 St. Gallen 1879 Finished
15:00 Zurich 0-0 Lugano Finished
15:00 Neuchatel Xamax FCS 1-4 BSC Young Boys Finished
11:00 Ergotelis 0-1 AE Larissa Finished
11:30 Atromitos Athinon 0-3 Aris Thessaloniki Finished
13:00 Odysseas Glyfadas 0-1 PAOK Thessaloniki Finished
13:00 Proodeftiki Peramatos 1-3 AO Agia Paraskevi Finished
13:00 Trikala 2011 2-0 Elpides Karditsas 94 Finished
9:00 AE Larissa 0-1 AEK Athens Finished
9:30 Levadiakos 0-3 PAOK Thessaloniki Finished
9:30 Panathinaikos 4-2 Atromitos Athinon Finished
11:30 Asteras Tripolis 2-0 OFI Finished
22:00 CD Motagua - CD Olimpia Upcoming
5:30 Sha Tin 1-2 Hong Kong Finished
5:30 South China 0-2 Hong Kong Rangers Finished
7:30 Eastern District 2-1 Wing Yee Ft Finished
19:15 Vidi - Ferencvarosi TC Upcoming
12:00 BFC Siofok 1-0 BSS Monor Finished
12:00 Duna Aszfalt TVSE 3-4 Gyirmot FC Gyor Finished
12:00 ETO FC Gyor 1-0 Cegledi VSE Finished
12:00 Kaposvari Rakoczi 2-0 Kazincbarcikai Finished
12:00 Nyiregyhaza Spartacus 1-1 Mosonmagyarovar TE Finished
12:00 Soroksar 4-0 Balmazujvarosi Finished
12:00 Vac 1-1 Dorogi Finished
12:30 Bekescsaba 1912 Elore 2-0 Budaorsi Finished
16:00 Aqvital FC Csakvar 2-1 Zalaegerszeg TE Finished
16:00 Vasas 4-2 Budafoki Mte Finished
8:30 Minerva 0-0 Chennai City Finished
11:30 Quess East Bengal 3-2 Mohun Bagan AC Finished
14:00 Mumbai City 6-1 Kerala Blasters Finished
13:00 Gor Mahia 3-1 Lobi Stars Finished
13:30 TP Mazembe 1-0 Zesco United Finished
14:30 AS Otoho 1-1 Platinum Finished
14:30 AS Vita Club 4-1 Bantu Finished
15:00 Al-Ahli Benghzi 0-0 Mamelodi Sundowns Finished
15:00 Ismaily 2-0 Coton Sport de Garoua Finished
16:00 Africain - AL Hilal Upcoming
16:00 RCA Raja Casablanca Athletic 5-0 Cercle Mbéri Sportif Finished
9:00 Cagliari 1-1 AS Roma Finished
11:30 UPC Tavagnacco 0-2 Juventus Women Finished
14:00 Carpi 3-2 Sportiva Salernitana Finished
14:00 Crotone 1-1 Venezia Finished
16:00 Cosenza Calcio 0-0 Benevento Calcio Finished
20:00 Brescia Calcio - US Lecce Upcoming
13:30 Arzachena Costa Smeralda Calcio 3-0 As Pro Piacenza 1919 Finished
13:30 Carrarese Calcio 1908 1-2 Robur Siena Finished
13:30 Fc Pro Vercelli 1892 1-0 AC Pistoiese Finished
13:30 Novara Calcio 4-0 Olbia Calcio 1905 Finished
13:30 Piacenza Calcio 1-0 As Lucchese Libertas 1905 Finished
13:30 Ss Arezzo 2-2 Virtus Entella Finished
15:30 Aurora Pro Patria 1919 0-0 Us Alessandria Calcio 1912 Finished
15:30 Juventus 0-0 Ac Gozzano Finished
17:30 Albissola 2010 0-0 Ac Cuneo 1905 Ongoing
17:30 Pontedera 0-0 SC Pisa Ongoing
13:30 AC Renate 0-1 Sudtirol Finished
13:30 Ternana Calcio 3-3 As Giana Erminio Finished
13:30 Fc Rieti 1-0 As Bisceglie Finished
13:30 Us Vibonese Calcio 1-1 Juve Stabia Finished
13:30 Viterbese Castrense 1-0 Potenza Calcio Finished
15:30 Casertana Fc 0-1 Urbs Reggina 1914 Finished
15:30 Cavese 1919 1-1 SS Monopoli 1966 Finished
15:30 Trapani Calcio 1-0 Rende Calcio 1968 Finished
15:30 Virtus Francavilla Calcio 1-0 Paganese Calcio 1926 Finished
19:30 Sicula Leonzio - Calcio Catania Upcoming
13:30 AC Bra - GS Arconatese 1926 Upcoming
13:30 Borgosesia Calcio - Milano City Fc Upcoming
13:30 Calcio Lecco - Scd Ligorna 1922 Upcoming
13:30 Savona Fbc - Calcio Chieri 1955 Upcoming
13:30 Usd Lavagnese 1919 - ASD Borgaro 1965 Upcoming
13:30 US Folgore Caratese - Stresa Sportiva Upcoming
13:30 Us Inveruno 1945 - Usd Sestri Levante 1919 Upcoming
14:00 Casale Fbc - SSD Unione Sanremo Upcoming
14:00 Us Fezzanese 1930 - Acd Pro Dronero Upcoming
13:30 Asd Villafranca Veronese - Ac Ponte San Pietro-Isola Upcoming
13:30 Gsd Ambrosiana - Usd Olginatese Calcio Upcoming
13:30 Sc Caronnese 1927 - Legnago Salus SSD Upcoming
13:30 Seregno Calcio 0-2 Usd Ciserano Finished
13:30 Sondrio Calcio - Mantova 1911 Upcoming
13:30 Us Darfo Boario - Ssd Pro Sesto Upcoming
13:30 USD Caravaggio - Sdl Rezzato Upcoming
13:30 Usd Scanzorosciate Calcio - Villa Dalme Valle Brembana Upcoming
13:30 Virtus Bergamo 1909 - Como 1907 Upcoming
13:30 Ac Delta Porto Tolle - ASC St Georgen Upcoming
13:30 Ac Este - Asd Arzignano Valchiampo Upcoming
13:30 Ac Trento - ACD Campodarsego Calcio Upcoming
13:30 Ac Virtus Bolzano - Calcio Montebelluna 1919 Upcoming
13:30 ASD Cartigliano - Ac Belluno 1905 Upcoming
13:30 Asd Cjarlins Muzane - Asd Polisportiva Tamai Upcoming
13:30 Chions 1972 1-0 Clodiense Finished
13:30 Union Feltre Asd - US Levico Terme Upcoming
13:30 Usd Adriese 1906 - S.S.D. Calcio San Dona Upcoming
13:30 Ac Calvina Sport - Usd Vigor Carpaneto 1922 Upcoming
13:30 Ac Crema 1908 1-0 Ciliverghe Mazzano Finished
13:30 Adrense 1909 - San Marino Calcio Upcoming
13:30 Asd Fanfulla - Reggio Audace Upcoming
13:30 Asd Sasso Marconi 1924 - Lentigione Calcio Upcoming
13:30 Fc Pavia 1911 - Mezzolara Calcio Upcoming
13:30 Modena Fc - Us Pergolettese 1932 Upcoming
13:30 USD Classe - Asd Axys Zola Upcoming
13:30 Us Fiorenzuola 1922 - ASD Oltrepovoghera Upcoming
13:30 Ac Tuttocuoio 1957 2-0 Ac Bastia 1924 Finished
13:30 Aquila 1902 Montevarchi - Scandicci Upcoming
13:30 ASD Cannara - Aglianese Calcio 1923 Upcoming
13:30 ASD Seravezza Pozzi Calcio - US Massese Upcoming
13:30 Fc Ponsacco 1920 - Real Forte Querceta Upcoming
13:30 Gsd Ghivizzano Borgoamozzano - Asd San Donato-Tavarnelle Upcoming
13:30 San Gimignano Sport - Asd Sangiovannese 1927 Upcoming
13:30 Sporting Trestina - Ac Prato 1908 Upcoming
13:30 Ssd Viareggio 2014 - US Gavorrano Upcoming
13:30 UC Sinalunghese - Us Pianese Asd Upcoming
13:30 AC Sangiustese - Asd Savignanese 1932 Upcoming
13:30 Avezzano Calcio - Vastese Calcio 1902 Upcoming
13:30 Forli Fc 3-0 Ssd Jesina Calcio Finished
13:30 Francavilla Calcio 1927 2-0 Isernia Fc 1928 Finished
13:30 Gsd Castelfidardo Calcio - Asd Romagna Centro Cesena Upcoming
13:30 Olympia Agnonese - ASD Montegiorgio Calcio Upcoming
13:30 Real Giulianova Ssd 1-1 San Nicolo Notaresco Finished
13:30 Sammaurese Calcio 0-2 Asd Pineto Calcio Finished
13:30 Santarcangelo Calcio 1926 2-2 USD Recanatese 1923 Finished
13:30 Ss Matelica Calcio Asd - Ssd Citta Di Campobasso Upcoming
13:30 Asd Trastevere 1909 3-2 Asd Calcio Flaminia Finished
13:30 ASD Vis Artena - Monterosi Upcoming
13:30 As Ostia Mare Lido Calcio - Latte Dolce Calcio Upcoming
13:30 Fc Aprilia - Socio Culturale Castiadas Upcoming
13:30 Lupa Roma Fc - Sff Atletico Upcoming
13:30 Sef Torres Calcio - Us Avellino 1912 Upcoming
13:30 Ssd Albalonga Calcio 3-1 Asd Cassino Calcio 1924 Finished
13:30 US Ladispoli - Asd Anzio Calcio 1924 Upcoming
13:30 Us Latina Calcio 1932 - Citta Di Anagni Upcoming
13:30 Asd Calcio Pomigliano - Taranto Fc 1927 Upcoming
13:30 Asd Team Altamura 4-1 Asd Polisportiva Sarnese Finished
13:30 Fc Francavilla 1931 - Asd Citta Di Gragnano Upcoming
13:30 Gelbison Vallo D L - Asd Ss Nola 1925 Upcoming
13:30 Sorrento Calcio - Usd Bitonto Calcio Upcoming
14:00 Ac Nardo - US Citta Di Fasano Upcoming
14:00 AZ Picerno - Usd Audace Cerignola Upcoming
14:30 FBC Gravina 4-1 Ssd Fidelis Andria 2018 Finished
13:30 Asd Nocerina 1910 0-0 Asd Turris Calcio Finished
13:30 Asd Portici 1906 2-0 Ssd Acireale Calcio 1946 Finished
13:30 Asd Roccella - Civitanovese Upcoming
13:30 Asd Roccella - Asd Calcio Cittanovese Upcoming
13:30 Asd Sancataldese Calcio - Acr Messina Upcoming
13:30 Asd Troina Calcio - Marsala Calcio Upcoming
13:30 Rotonda Calcio 1-2 SSC Bari Finished
13:30 Ssd Citta Di Gela - Us Castrovillari Calcio Upcoming
13:30 Ssd Citta Di Messina - Igea Virtus Barcellona Upcoming
13:30 US Palmese 1912 - Ac Locri 1909 Upcoming
6:05 Vegalta Sendai - Montedio Yamagata Upcoming
12:00 Zebbug Rangers 0-0 Mqabba Finished
14:15 Gudja United 0-3 Sirens Finished
16:30 Vittoriosa Stars - Naxxar Lions Upcoming
13:00 Senglea Athletic 0-2 Birkirkara Finished
15:00 Floriana 4-0 Tarxien Rainbows Finished
14:00 AS Far Rabat 2-0 Fus Fath Union Sportive Rabat Finished
16:00 DHJ Difaa Hassani Jdidi 0-1 CA Youssoufia Berrechid Finished
14:00 Union Sportive Sidi Kacem 1-1 KAC Kenitra Finished
17:30 SBV Excelsior - Helmond Sport Upcoming
11:15 SC Heerenveen 2-3 Utrecht Finished
13:30 Ajax Amsterdam 8-0 De Graafschap Finished
13:30 Groningen 1-2 Emmen Finished
15:45 Feyenoord Rotterdam 0-2 Fortuna Sittard Finished
3:35 Waitakere United 3-4 Hamilton Wanderers AFC Finished
12:30 Hibernian 2-0 Celtic Finished
15:00 Rangers 1-0 Hamilton Academical Finished
21:00 Sporting Cristal - Alianza Lima Upcoming
14:30 WKS Slask Wroclaw 1-1 Korona Kielce SA Finished
17:00 Zaglebie Sosnowiec SA 0-2 KKS Lech Poznan Ongoing
15:00 Ad Limianos 2-0 Vilaverdense Fc Finished
15:00 AD Oliveirense 1-0 Gd Mirandes Finished
15:00 Cc Taipas 1-1 Ar Sao Martinho Finished
15:00 Vizela 2-2 CD Trofense Finished
15:00 Gil Vicente 6-1 Gd Chaves B Finished
15:00 Merelinense 0-0 AD Fafe Finished
15:00 Pedras Salgadas 1-2 Gdu Torcatense Finished
15:00 Sc Mirandela 4-0 Sc Maria Fonte Finished
11:00 Maritimo Madeira B 2-2 Lusitania Fc Finished
15:00 Amarante 0-1 SC Coimbroes Finished
15:00 Cd Cinfaes - Leca Fc Upcoming
15:00 Gondomar 2-1 Ad Sanjoanense Finished
15:00 Lusit.vildemoinhos 5-0 Gd Gafanha Finished
15:00 Rd Agueda 2-1 CF Uniao Madeira Finished
15:00 SC Espinho 1-1 Cesarense Finished
15:00 Spg Meda - Fc Pedras Rubras Upcoming
15:00 Uniao Sc Paredes 2-0 Penalva Do Castelo Finished
15:00 AD Macao - CF Santa Iria Upcoming
15:00 AD Nogueirense - Uniao de Leiria Upcoming
15:00 Arc Oleiros - Alverca Futebol Upcoming
15:00 Caldas - Vilafranquense Upcoming
15:00 Castelo Branco 0-0 Sertanense Finished
15:00 Gd Peniche 0-1 Anadia Finished
15:00 Oliveira Hospital - Alcains Upcoming
15:00 SCU Torreense 1-1 Sintrense Finished
15:00 Sportivo de Loures 0-1 CD Fatima Finished
15:00 CF Os Armacenenses - Moura Upcoming
15:00 Clube Oriental de Lisboa 1-0 Co Do Montijo Finished
15:00 Ferreiras - Louletano Upcoming
15:00 SC Olhanense 3-1 Redondense Fc Finished
15:00 SG Sacavenense 0-1 Real Sporte Finished
15:00 Vasco Da Gama - CD Pinhalnovense Upcoming
16:00 Sporting Clube Ideal 1-0 Amora Finished
15:00 Gdc A Dos Francos - Sporting Cp Upcoming
15:00 Rio Ave 2-2 CF Os Belenenses Finished
17:30 CS Maritimo Madeira 0-0 Benfica Lisbon Ongoing
20:00 Sporting CP - CD Nacional Upcoming
11:15 GD Estoril Praia 1-0 Sporting Farense Finished
15:00 CD Cova Piedade 2-1 Sporting Braga B Finished
15:00 SC Covilha 2-2 Arouca Finished
15:00 Vitoria Guimaraes B 2-0 Academico de Viseu Finished
12:00 AFC Dunarea 2005 Calarasi 0-3 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Finished
18:00 Botosani 0-0 Steaua Bucarest Ongoing
13:30 Bugesera 1-1 Apr Finished
13:30 Kiyovu Sports 0-1 AS Kigali Finished
14:00 SP Cailungo 0-3 Tre Penne Finished
14:00 SS Folgore Falciano Calcio - SS Cosmos Upcoming
17:00 SP Tre Fiori - SP La Fiorita Upcoming
17:30 AC Libertas - SS Murata Upcoming
12:00 Javor Ivanjica 0-0 Borac Cacak Finished
12:00 Metalac GM 0-0 Sloboda Uzice Finished
12:00 Tsc Backa Topola 0-0 Trajal Krusevac Finished
12:00 Spartak Subotica 3-2 Vozdovac Finished
15:00 Vojvodina 0-0 Proleter Novi Sad Finished
18:30 Cukaricki - Red Star Belgrade Upcoming
13:30 Cape Town - Real Kings Upcoming
13:30 Ubuntu Cape Town Fc 1-1 Real Kings Finished
11:00 CF Rayo Majadahonda 1-3 Elche CF Finished
15:00 CA Osasuna 2-1 Alcorcon AD Finished
15:00 CF Extremadura - Gimnastic de Tarragona Upcoming
15:00 Universidad de Las Palmas - Tenerife CD Upcoming
17:00 Las Palmas UD 1-0 Tenerife CD Ongoing
17:00 UD Extremadura 0-0 Gimnastic de Tarragona Ongoing
19:00 UD Almeria - CD Lugo Upcoming
19:30 RC Deportivo La Coruna - Real Zaragoza Upcoming
10:30 Madrid Ccf 0-1 Sevilla Finished
11:00 Fundacion Albacete 1-1 Malaga Cf Finished
11:00 Real Sociedad 0-0 RCD Espanyol Barcelona Finished
11:00 Sporting de Huelva 1-1 UD Granadilla Tenerife Sur Finished
15:00 Real Betis Balompie 1-2 Atletico Madrid Finished
11:00 AD Union Adarve 0-0 Fuenlabrada Finished
11:00 Burgos CF 2-2 Sadcf Internacional De Madrid Dsl Finished
11:00 Pontevedra CF 1-0 UD Las Palmas B Finished
11:00 RC Deportivo Fabril 1-2 Cultural Leonesa Finished
11:00 San Sebastian Reyes 1-2 Unionistas CF Finished
15:30 Coruxo 2-1 Real Madrid Castilla Finished
15:30 Rapido de Bouzas - Atletico Madrid B Upcoming
16:00 CD Guijuelo 1-1 CD Artistico Navalcarnero Finished
16:00 Salamanca Cf Uds 0-0 Real Valladolid B Finished
11:00 CD Tudelano 1-0 Sporting Gijon B Finished
14:45 Real Oviedo B 2-1 CD Izarra Finished
16:00 CD Vitoria - Real Union de Irun Upcoming
16:00 RS Gimnastica de Torrelavega - UP Langreo Upcoming
16:00 SD Gernika Club 0-0 Racing Santander Finished
16:00 UD Logrones - Arenas Club de Getxo Upcoming
17:00 Real Sociedad B - CD Mirandes Upcoming
11:00 CD Atletico Baleares 1-0 CF Badalona Finished
11:00 CD Ebro 2-1 CD Teruel Finished
11:00 Espanyol Barcelona B 0-0 UD Cornella Finished
11:00 Ub Conquense 1-1 Hercules CF Finished
15:30 Olot 1-0 SD Ejea Finished
16:00 CE Sabadell 0-1 CD Alcoyano Finished
16:15 Ontinyent CF - Valencia CF Mestalla Upcoming
11:00 CD Badajoz 1-0 Melilla UD Finished
11:00 CD El Ejido 2012 2-2 Jumilla CF Finished
11:00 Real Murcia CF 2-0 Atletico Malagueno Finished
11:00 UD Ibiza Eivissa 2-1 UD Almeria B Finished
16:00 CD San Fernando 2-0 UCAM Murcia Finished
16:00 CF Talavera de La Reina - CD Don Benito Upcoming
16:00 CF Villanovense - Sevilla Atletico Upcoming
16:00 Marbella 0-2 Cartagena Finished
16:00 Real Balompedica Linense - Granada CF B Upcoming
16:00 Recreativo de Huelva - Atletico Sanluqueno Upcoming
11:00 Porrino Industrial Fc 1-2 CD Choco Finished
11:15 Silva SD 0-1 Ourense CF Finished
15:30 Alondras CF 1-0 Cd Lugo B Finished
16:00 Arosa - Racing Club Villalbes Upcoming
16:00 Bergantinos CF - Celtiga CF Upcoming
16:00 CD BARCO - CD Boiro Upcoming
16:00 Racing Club De Ferrol 1-0 Laracha CF Finished
16:00 SD Compostela 5-2 Cd Ribadumia Finished
16:30 UD Paiosaco - UD Somozas Upcoming
10:30 Cordoba CF B 1-1 Xerez CD Finished
11:00 CD Guadalcacin 1-3 Los Barrios Finished
11:00 Coria CF 1-1 Conil CF Finished
11:30 Arcos CF 0-4 CD Utrera Finished
11:30 UB Lebrijana 1-0 CD Gerena Finished
15:45 Salerm Puente Genil Fc - Real Betis B. B Upcoming
16:00 CF Algeciras - Cadiz B Upcoming
16:00 Xerez Deportivo Fc 2-1 Ecija Balompie Finished
16:30 Lucena CF - Espeleno Atletico Upcoming
10:00 CE Mercadal 1-1 Cd Ibiza Islas Pitiusas Finished
11:00 RCD Mallorca B 8-0 CD Son Cladera Finished
11:30 Platges de Calvia 0-1 SD Formentera Finished
15:00 Pd Santa Eulalia 4-0 Cf Soller Finished
16:00 UD Alcudia - Esporles Upcoming
11:00 Atletico Union Guimar 1-0 CD El Cotillo Finished
11:00 CD Mensajero 4-0 CD Buzanada Finished
11:00 Cd Union Puerto Del Rosario 1-0 CD Tenerife B Finished
11:00 CD Union Sur Yaiza 2-2 UD Ibarra Finished
12:00 CD Marino 1-3 Lanzarote Finished
12:00 UD Las Zocas 2-0 Tenisca Finished
12:00 UD San Fernando 0-2 CD Santa Ursula Finished
11:00 Cartagena II 4-1 Mazarron CF Finished
11:00 Olimpico Totana 0-0 Lorca CF Finished
15:15 Deportiva Minera 1-0 Ucam Murcia II Finished
15:30 Atletico Pulpileno - Los Garres Upcoming
15:30 Cd Algar 1-1 Real Murcia B Finished
15:30 Ed Churra 0-1 Mar Menor Club de Futbol Finished
16:00 CDA Aguilas - Muleno CF Upcoming
16:00 CF Castillo Huercal Overa - SFC Minerva Upcoming
16:00 Lorca Deportiva CF - Cap Ciudad de Murcia Upcoming
19:00 Nv Estudiantes de Murcia CF - CD Cieza Upcoming
11:00 CD Azuaga 3-0 CD Diocesano Finished
11:00 CP Cacereno 4-1 Valdelacalzada Finished
11:00 Olivenza CF 2-1 Arroyo Cp Finished
11:00 UD Montijo 0-1 Extremadura UD B Finished
15:15 Cp Valdivia 3-2 Jerez CF Finished
15:30 CD Coria - Calamonte Upcoming
15:30 UP Plasencia - AD Llerenense Upcoming
16:00 CP Moralo - CD Castuera Subastacar Upcoming
16:00 Merida UD 2-1 Atletico Club Pueblonuevo Finished
11:00 CD Berceo 1-2 Yague CF Finished
11:00 CD Varea 7-1 Cp Calasancio Finished
11:30 UD Logrones Promesas 0-1 Club Haro Deportivo Finished
14:45 CD Anguiano 3-1 CD Pradejon Finished
14:45 Club Deportivo Alberite 2-4 Naxara CD Finished
15:30 Autol - CA River Ebro Upcoming
15:30 CA Vianes - CD Agoncillo Upcoming
16:00 Cdfc La Calzada - SD Logrones Upcoming
16:30 Alfaro CD - CD Arnedo Upcoming
10:00 Ad San Juan Pamplona - CD Brea Upcoming
10:30 Ad San Juan De Mozarrifar 1-0 CD Brea Finished
11:00 Calamocha 1-2 CD Binefar Finished
11:00 Sarinena 2-0 Casetas Finished
15:00 AD Sabinanigo 1-1 SD Borja Finished
15:00 CDJ Tamarite 0-1 CA Monzon Finished
15:00 CD La Almunia 1-4 Robres CD Finished
15:00 Illueca CF 4-1 Ud San Lorenzo Finished
15:00 Villanueva Cf 0-0 Real Zaragoza Deportivo Aragon Finished
15:30 Sociedad Deportivo Tarazona - CD Belchite 97 Upcoming
15:30 Utebo 0-0 AD Almudevar Finished
10:00 Villarrubia CF - CD Toledo B Upcoming
11:00 CD AZUQUECA 3-2 CD Quintanar Del Rey Finished
11:00 UD Socuellamos CF 0-1 Marchamalo Finished
15:30 Almagro CF 2-0 Atletico Tomelloso Finished
15:30 CD Guadalajara 0-1 La Roda CF Finished
15:30 CD Madridejos 1-2 Albacete Balompie B Finished
15:30 CD Villacanas - CP Villarrobledo Upcoming
15:30 Mora CF 2-0 La Solana Finished
15:30 Villarrubia CF - CD Toledo Sad Upcoming
16:00 Cd Manchego Ciudad Real - Atletico Ibanes Upcoming
11:00 CD Praviano 1-1 Ud San Claudio Finished
11:00 Condal Club 1-1 Club Siero Finished
11:00 La Madalena De Morcin Cf 2-2 Union Ceares Finished
11:00 Real Aviles 0-1 Marino Luanco Finished
11:15 CD Llanes 0-5 CD Lealtad Finished
11:30 UD Llanera 3-1 UD Gijon Industrial Finished
14:45 CD Colunga 2-1 El San Martin Ra Finished
14:45 CD Mosconia 0-1 Caudal Deportivo Finished
15:00 CD Tuilla 1-2 CD Covadonga Finished
15:15 L Entregu CF 0-1 Universidad Oviedo Finished
14:30 Racing Santander B 1-1 CD Siete Villas Finished
16:00 Velarde CF - CD Cayon Upcoming
10:15 CD Santurtzi Ke 2-0 Sd San Pedro Finished
11:00 CD Santurtzi Ke - UD San Pedro Upcoming
11:00 Deportivo Alaves B 2-0 Club Deportivo Basconia Finished
16:30 Sestao River Club - Club Portugalete Upcoming
10:45 Fundacio Esportiva Grama 0-2 UE Llagostera Finished
11:00 Cerdanyola Del Valles 1-1 Figueres Finished
11:00 Vilafranca 1-1 AE Prat Finished
11:00 UA Horta 1-1 CE Europa Finished
11:00 UE Castelldefels 0-4 Granollers Finished
11:00 UE Sant Andreu 4-0 Fc Martinenc Finished
11:15 UE Sants 1-2 Reus Deportiu II Finished
11:00 Paterna CF 1-0 Novelda Finished
11:45 Paiporta CF 0-0 Elche B Finished
15:00 UD Rayo Ibense 1-1 CF Torre Levante Finished
16:00 CD Olimpic de Xativa 2-0 CF Villarreal C Finished
16:00 UD Alzira 1-1 Club Deportivo Eldense Finished
16:15 Crevillente Deportivo - CF La Nucia Upcoming
10:30 AD Alcorcon B 0-0 Vicalvaro Finished
10:30 Ad Parla 1-1 Rayo Vallecano B Finished
10:30 Alcobendas Sport 0-1 Atletico de Pinto Finished
10:30 RSD Alcala 1-1 CD Canillas Finished
10:30 Trival Valderas A. 2-0 Carabanchel Finished
11:00 CF Getafe B 1-0 CD Mostoles Finished
11:00 CF San Agustin Del Guadelix 0-1 CDF Tres Cantos Finished
11:00 Cp Parla Escuela - Rayo Vallecano B Upcoming
11:00 Las Rozas 1-0 Leganes B Finished
15:30 Dav Santa Ana 4-1 Villaverde Boetticher Finished
11:00 Burgos CF - Real Avila CF Upcoming
11:00 Real Burgos - Real Avila CF Upcoming
15:00 CD Cebrerena 0-4 Zamora CF Finished
15:00 La Baneza CF 1-1 CD Numancia B Finished
15:30 Atletico Bembibre 1-1 Gimnastica Segoviana Finished
16:00 Arandina CF - Cd Bupolsa Upcoming
16:00 CD Cristo Atletico - Atletico Tordesillas Upcoming
16:00 Real Avila CF - SD Almazan Upcoming
10:30 Antequera CF 1-0 River Melilla Cf Finished
11:00 CD Huetor Vega 0-1 Udc Torredonjimeno Finished
11:00 Club Polideportivo Almeria 0-0 CD Martos Finished
11:00 UD San Pedro 1-3 CD Linares Finished
15:30 Juventud Torremolinos CF - Guadix CF Upcoming
16:00 Motril 3-2 Velez CF Finished
16:30 CD Loja - Real Jaen Upcoming
17:00 Alhaurin de La Torres CF - CD RINCON Upcoming
17:00 Cd Torreperogil - Atarfe Industrial Upcoming
13:30 Chiasso 1-3 Winterthur Finished
13:30 Wil 1900 0-2 Lausanne-Sport Finished
15:00 Vaduz 1-1 Schaffhausen Finished
13:00 Cs Jebeniana 1-2 Oceano Club De Kerkennah Finished
13:00 Es Zarzis 3-2 Sfax Railways Finished
13:00 Ss Sfaxien 2-1 ES Hammam Sousse Finished
10:30 Altay Izmir 0-1 Osmanlispor FK Finished
10:30 Giresunspor 0-3 Hatayspor Finished
13:00 Adanaspor 2-0 Eskisehirspor Finished
13:00 Boluspor 1-1 Altinordu Fk Finished
10:30 Yeni Malatyaspor 2-0 Antalyaspor Finished
13:00 Kayserispor 1-0 Akhisar Bld Spor Finished
16:00 Besiktas 2-2 Trabzonspor Finished
10:00 Amed Sportif Faaliyetler 2-0 Bayrampasa Finished
10:00 Gumushanespor 1-2 Kastamonuspor Finished
10:30 Hacettepe SK 0-0 Nigde Anadolu Fk Finished
10:30 Utas Usakspor A.s 0-1 AS Sariyer Finished
16:00 Sakaryaspor 2-2 Samsunspor Finished
10:00 Kahramanmarasspor As 1-2 Pendikspor Finished
10:00 Sivas Belediye Spor 2-0 Manisa Buyuksehir Belediyespor Finished
10:30 Fethiyespor 1-1 Bandirmaspor Finished
10:30 Kirklarelispor 0-0 P. Bugsasspor Finished
10:30 Menemen Belediyespor 3-1 Konya Anadolu Selcukspor Finished
10:30 Tokatspor 0-1 Fatih Karagumruk Sk Finished
10:30 Zonguldakspor 3-1 Etimesgut Belediyespor Finished
10:00 Artvin Hopaspor 1-1 Erzin Belediyespor Finished
10:00 Karbel Karakopru Belediyespor 0-0 Hekimoglu Trabzon Finished
10:30 Gebzespor 0-0 Erbaaspor Finished
10:30 Kozan Belediyespor 2-2 Buyuk. Tepecikspor Finished
10:30 Nevsehir Belediye Spor 1-1 Batman Petrolspor Finished
10:30 Silivrispor 0-1 Sile Yildizspor Finished
10:30 Tire 1922 Spor 2-1 Yomraspor Finished
10:00 Osmaniyespor 1-0 Ofspor Finished
10:00 Van Buyuksehir Belediyespor 3-2 Duzcespor Finished
10:30 Alibeykoy Sk 2-1 Adiyaman 1954 SK Finished
10:30 Kasimpasa Erokspor 2-0 Yeni Orduspor Kulubu Finished
10:30 Kemerspor 2003 2-2 Sultanbeyli Belediyespor Finished
10:30 Kirsehir Belediye Spor 1-1 Catalcaspor Finished
10:30 Kizilcabolukspor 2-0 Pazarspor Finished
10:30 Yeni Altindag Belediyespor 1-0 Bergama Finished
10:00 Erzincan Refahiyespor 2-0 Payasspor Finished
10:00 Fatsa Belediyespor 1-1 Diyarbakirspor AS Finished
10:30 Halide Edip Adivarspor 1-1 Bucaspor Finished
10:30 Karacabey Birlik Spor A.s 0-0 Cizrespor Finished
10:30 Turgutluspor 0-0 Serik Belediyespor Finished
9:00 Adanaspor 0-0 Eskisehirspor Finished
9:30 Altay Sk 1-2 Osmanlispor FK Finished
9:30 Giresunspor 1-2 Hatayspor Finished
10:00 Boluspor 1-0 Altinordu Fk Finished
10:00 Besiktas 2-1 Trabzonspor Finished
10:00 Kayserispor 1-1 Akhisar Belediye Genclik Finished
10:00 Yeni Malatyaspor 1-5 Antalyaspor Finished

Connect & Follow